HAKKIMIZDA

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

FORMÜL Özel Gıda Kontrol Laboratuvarları  “Gıda Kontrol Laboratuvarları Yönetmeliği” uygunluğunu sağlayarak,  yetkin personeli ve tecrübesiyle çalışma izni çalışmalarına başlamış faaliyet iznini almıştır. Dürüstlüğü, tarafsızlığı, güvenilirliği ve sürekli iyileşmeyi kendisine ilke edinen FORMÜL Özel Gıda Kontrol Laboratuvarları “TS EN ISO/IEC 17025:2017 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yetkinliği İçin Genel Gereklilikler” standardının beklentilerini karşılayacak sistem ve altyapıyı uygulayarak kalitenin sürekliliğini benimsemiştir.

FORMÜL Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı Merkez “Gıda Kontrol Laboratuvarları Yönetmeliği” uyarınca Ocak 2012 tarihinde kurulmuştur. Bakanlıktan alınan onay ile “Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı” unvanına sahip olmuştur. Sonrasında yetkin personeli ve tecrübesiyle çalışma izni çalışmalarına başlamış ve Eylül 2012 de faaliyet iznini almıştır. Dürüstlüğü, tarafsızlığı, güvenilirliği ve sürekli iyileşmeyi kendisine ilke edinen FORMÜL Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı Merkezi 800m2 kapalı alanı ile 2 kata sahip olarak Bostancı/İSTANBUL'da hizmet vermektedir.

Formül Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı Darıca Şubesi “Gıda Kontrol Laboratuvarları Yönetmeliği” uyarınca Temmuz 2017 tarihinde kurulmuştur. Bakanlıktan alınan onay ile “Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı” unvanına sahip olmuştur. Sonrasında yetkin personeli ve tecrübesiyle çalışma izni çalışmalarına başlamış ve Şubat 2018’de faaliyet iznini almıştır. Dürüstlüğü, tarafsızlığı, güvenilirliği ve sürekli iyileşmeyi kendisine ilke edinen FORMÜL Darıca Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı - Darıca Şubesi 400m2 kapalı alanı ile 2 kata sahip olarak Darıca/KOCAELİ'nde hizmet vermektedir.